Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie:
 
Prostredníctvom realitnej kancelárie REALITYFREE so sídlom v Rovinke sme s manželkou kupovali rodinný dom. Už pri našom prvom kontakte s majiteľkou realitnej kancelárie pani Zuzanou Zubek sme nadobudli dojem, že lepší výber ani nemohol byť realizovaný, čo sa potvrdilo v priebehu celého procesu kúpy.
Chceli by sme sa poďakovať za vysoko profesionálny prístup.
Ďaľším potencionálnym klientom služby realitnej kancelárie REALITYFREE vrelo odporúčame.
Ďakujeme
V. Albert
 

Pri hľadaní nášho nového domova sme nemohli natrafiť na lepší team ako je v Rovinke a na najneuveriteľnejšieho makléra akým je Oliver Bystricky. Nikto nikdy nám nedal pocit že hľadá s nami, nie len pre nás. Skúsený, profesionálny, promptný, presný, komunikatívny - vždy sme vedeli kde sme, čo je ďalší krok, kedy čo bude, bolo to vtedy kedy to malo byt, čisto, jasne, prehľadne a zrozumiteľne. S ničím nebol problém, všetko malo viac ako jedno ponúknuté riešenie, skvelá práca v kancelárii so všetkými kolegami, nemohli sme si priať lepšieho partnera na ceste za novým domovom v takejto hektickej dobe. Určite odporúčame navštíviť Olivera a REALITYFREE v Rovinke, keďže to čo sme sa naučili je že si treba vybrať realitného partnera a nehnuteľnosti cez neho, skôr ako vyberať nehnuteľnosti a nevedieť kto bude váš maklér. ĎAKUJEME!

J.Maťašovský

 

Pre bežného človeka, ktorý predáva a zároveň kupuje inú väčšiu nehnutelnosť môže táto skúsenosť byť obzvlášť stresujúca, zložitá aj v prípade, že počas celého procesu nedošlo ku žiadnym komplikáciam. My sme to s našou maklérkou Zuzkou Zubek a jej tímom z REALITYFREE zvládli aj s komplikaciami ktoré číhali na každom kroku. Všetko perfektne zariadené doladené a vyťažený maximum pre nás v každej situácii. Veľmi pekne vám ďakujeme za všetko, a keď niekedy ešte raz, tak iba s vami. 

Rodina Francisti

Profesionalita, flexibilita a ústretovosť sú 3 základné atribúty, ktoré charakterizujú moju skúsenosť s realitnou agentúrou REALITYFREE. Moja spolupráca s pánom Jozefom Nagyom bola efektívna a organizovaná, čo mi uľahčilo celý proces predaja nehnuteľnosti a ja som sa mohla venovať svojim činnostiam. Som veľmi spokojná, ďakujem a každému vrelo odporúčam jeho služby.

A. Wiedermannová

Schopnosti a skúsenosti pána Bystrického hodnotím ako mimoriadne, a to v každom aspekte. Každé jedno stretnutie či už osobné alebo cez telefonický kontakt bolo na profesionálnej úrovni, s úctou ku klientovi, príjemným vystupovaním a vyhovením požiadaviek, ktoré neboli vskutku jednoduché. Dokázal poradiť, vybaviť a spríjemniť kúpu nehnuteľnosti, tým najlepším spôsobom, čo nás osobne veľmi milo prekvapilo, a pritom sme boli takpovediac na "opačnej strane" zmluvného vzťahu, čo nám nikdy nedal pocítiť. Jeho prístup je skutočne výnimočný a pozoruhodný. Prajem veľa pozitívnych pracovných síl. Spokojnosť na 100%. Ďakujeme.

M. Vlčková

Milý Jozef, spolupráca s Vami bola excelentne dobrá pre Vašu profesionálny prístup, dôveryhodnosť, precizitu, ochotu a pozitívne myslenie. Mali ste maximálnu trpezlivosť aj voči problematickým klientom počas obhliadky.
Som Vám veľmi vďačná za úspešný predaj môjho rodinného domu.
Prajem Vám veľa osobných aj pracovných úspechov.

Z. Halgas