Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Cenový odhad nehnuteľností

V rámci budovania vzťahu so zákazníkom poskytujeme profesionálny cenový odhad nehnuteľnosti pred jej predajom. Nastavenie predajného plánu je individuálne, na prvom stretnutí s klientom zistíme jeho požiadavky a potreby a poskytneme cenový odhad nehnuteľnosti. Ak sa klient rozhodne s nami spolupracovať, uzatvárame zmluvu o výhradnom zastupovaní pri predaji jeho nehnuteľnosti. Snažíme sa, aby bol našim klientom pri predaji nehnuteľnosti zabezpečený maximálny komfort a dosiahnutá maximálna predajná cena.

V rámci platených služieb poskytujeme aj odborný odhad hodnoty vašej nehnuteľnosti pre potreby rozvodového alebo dedičského konania, prípadne pre iné účely podľa vašich požiadaviek. Posudok vašej nehnuteľnosti obdržíte vo forme oficiálneho dokumentu spolu s pečiatkou, takže bude akceptovaný akýmkoľvek právnikom či notárom. Ušetríme tým nie len váš čas pri zháňaní znaleckého posudku, ale tiež vaše financie. Okrem toho vám radi poradíme pri ďalších plánoch s vašou nehnuteľnosťou.