Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O firme

REALITYFREE

Veríme, že veci sa dajú robiť aj inak. Prvoradý je pre nás v REALITYFREE ľudský a individuálny prístup ku každému zákazníkovi a jeho potrebám a požiadavkám, kladieme dôraz na budovanie dlhodobých a stabilných spoločných vzťahov. Naše služby poskytujeme prioritne v Bratislavskom a v Trnavskom kraji, ale v prípade potrieb a požiadaviek našich zákazníkov kompletný servis zabezpečíme aj v rámci celého Slovenska. U nás sa viete dohodnúť.

Zameriavame sa predovšetkým na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností. V našej ponuke nájdete byty, rodinné domy, obchodné aj nebytové priestory. Či už hľadáte bývanie vašich snov, chcete investovať alebo ste sa rozhodli vašu nehnuteľnosť predať či prenajať, naši experti sú tu pre vás.

Odborné poradenstvo

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností, poradíme vám ohľadom legislatívnych náležitostí či povinností a radi vám pomôžeme aj s optimalizáciou nákladov na bývanie. Súčasťou našej starostlivosti o zákazníka je bezplatný cenový odhad nehnuteľnosti pri jej predaji.

Neváhajte nás kontaktovať a spolu s našimi spolupracovníkmi z rôznych odvetví ako hypotekárne poradenstvo, stavebníctvo, geodézia atď. vám radi poradíme s čímkoľvek bude treba. 

Makléri REALITYFREE

Traja profesionálni realitní makléri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností spájajú svoje sily, aby maximalizovali výkonnosť a úspešnosť realitnej kancelárie REALITYFREE, ktorá vznikala pod záštitou celosvetovej realitnej siete. Za sebou majú množstvo úspešne zrealizovaných obchodov, stabilnú klientelu a svoje služby radi poskytnú aj novým zákazníkom.

Vízia a ciele

Našou víziou v oblasti realít je byť synonymom dôvery, profesionálnej starostlivosti a moderných prístupov. REALITYFREE nechce len spĺňať očakávania zákazníkov, ale aj vytvárať príjemné a spoľahlivé prostredie pre všetkých zainteresovaných. Sme odhodlaní nájsť pre vás nielen hocijakú nehnuteľnosť, ale domov, ktorý odzrkadľuje váš životný štýl a hodnoty. Vytvárame budúcnosť bývania s dôverou, využitím inovácií a profesionálnym prístupom.

Chceme robiť veci inak nie len z hľadiska ponúkaných služieb zákazníkom, ale tiež z hľadiska práce našich maklérov. Veríme, že spokojný maklér je ten najefektívnejší maklér, preto chceme, aby mal každý z nich u nás vytvorené zázemie, pocit istoty, možnosť vzdelávania sa a v neposlednom rade aj adekvátne finančné ohodnotenie.

Ponúkame prácu s overenými, skúsenými a profesionálnymi realitnými maklérmi, ktorí majú v danej oblasti dlhoročnú prax a za sebou množstvo úspešne zrealizovaných obchodov.

Naše ciele

  • Prístup orientovaný na klienta: Pre našich zákazníkov chceme byť tým najdôveryhodnejším partnerom, aktívne počúvame ich potreby a poskytujeme individuálne riešenia.
  • Inovácie v službách: Chceme neustále investovať do technologických riešení a vývoja moderných prístupov, ktoré prinášajú inovácie do realitného odvetvia.
  • Odborný rast zamestnancov: Podporujeme rozvoj našich zamestnancov prostredníctvom vzdelávania, mentorstva a prinášania príležitostí pre neustály odborný rast.
  • Rozšírenie pôsobnosti: Máme v pláne rozvíjať našu prítomnosť a pôsobenie v nových oblastiach, aby sme naše služby mohli ponúkať širšiemu publiku.

Naše hodnoty

  • Dôvera a integrita: Dodržíme svoje slovo a najvyššie štandardy etiky vo všetkých interakciách.
  • Profesionalita a odbornosť: Poskytujeme služby na najvyššej úrovni založené na neustálom vzdelávaní, odbornej kompetencii a nasledovania najnovších trendov z oblasti obchodu s nehnuteľnosťami.
  • Inovácie a technologický pokrok: Využívame moderné technológie a inovácie pre zlepšenie efektivity, komunikácie a celkového dojmu našich zákazníkov.
  • Komunitná angažovanosť: Chceme sa aktívne angažovať v našej komunite a prispievať k jej ďalšiemu rozvoju a blahu.
  • Vzájomná podpora a tímová spolupráca: Budujeme silné a podporujúce pracovné prostredie, kde je každý zamestnanec dôležitým členom tímu. Spolupráca vedie k spoločnému úspechu.