Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

5 tipov pre úspešný predaj vašej nehnuteľnosti

Pridané: 22.4.2024

Ak chcete svoju nehnuteľnosť úspešne a bez zbytočných problémov predať v pomerne krátkom čase, dodržiavanie týchto tipov vám môže priniesť priaznivé výsledky:

Kľúčová je príprava

Predtým, než začnete svoju nehnuteľnosť prezentovať potenciálnym kupujúcim, skontrolujte, či nemá právne vady a môžete ju predávať. Vyhodnoťte, v čom môže byť vaša nehnuteľnosť pre potenciálnych záujemcov prínosná a zreteľne to popíšte v inzeráte. Pred obhliadkou sa uistite, že je vaša nehnuteľnosť v dobrom stave, čistá a uprataná.

Profesionálna prezentácia

Kvalitné fotografie a videá sú pre oslovenie záujemcov dôležité. Snažte sa zachytiť všetky dôležité aspekty nehnuteľnosti a zdôrazniť jej výhody. Pred začatím fotografovania opravte prípadné nedokonalosti, upracte, odstráňte zbytočné a osobné veci, ako napr. fotografie a iné predmety. Snažte sa fotografovať počas dňa s prirodzeným svetlom, ideálne za pekného počasia. Kvalitné fotografie zvyšujú atraktivitu inzerátu.

Správne stanovená cena

Stanovenie realistickej predajnej ceny je kľúčové. Urobte si prieskum trhu, aby ste mohli ponúknuť konkurencieschopnú cenu, ktorá priláka kupujúcich.

Efektívna marketingová stratégia

Využite online aj offline marketing, aby ste svoju nehnuteľnosť dostali k čo najväčšiemu publiku. Realitné portály alebo sociálne siete vám vedia byť pri predaji veľmi nápomocné.

Využitie služby profesionálneho realitného makléra

Spolupráca so skúseným realitným maklérom proces predaja nehnuteľnosti výrazne zjednoduší. Realitný maklér vám môže pomôcť s určením správnej ceny, jednaním s potenciálnymi kupujúcimi a vedením obhliadok, riešením právnych a administratívnych aspektov predaja, vrátane spracovania dokumentov a zmlúv a v neposlednom rade aj so samotnou propagáciou. Pomôže vám vytvoriť atraktívny inzerát, kvalitné fotografie a optimalizovať online prítomnosť predaja vašej nehnuteľnosti.

Ak s predajom svojej nehnuteľnosti potrebujete pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť, v oblasti realít máme dlhoročné skúsenosti.